Керівника гуртка

Керівник гуртка - Пшук Ніколетта Едуардівна

Моє педагогічне кредо: Спасибі дітям, адже тільки вони можуть зробити кращим наш світ. Спробуймо так виховати їх, щоб пишалися ними.

Мета моєї педагогічної діяльності полягає у тому, щоб якнайдосконаліше ознайомити дітей з угорською мовою і її усіма тонкощами, вперш за все культурою та цінностями, які є у нашому краї.

Протягом педагогічної практики, я зрозуміла, що діти це — майбутнє. Будучи студенткою отримала досвід роботи у сфері педагогіки, а саме працювала і проходила практику у школах, також працювала деякий час у садику, де зрозуміла, що найбільшу любов ми отримуємо від дітей, і це спонукало мене на подальшу роботу у цій сфері.