Історія

Рисованные дети выглядывают ПНГ на Прозрачном Фоне • Скачать PNG Рисованные дети выглядывают

Наш дошкільний заклад відкритий 2 лютого 1992 року.

З 2006 року дошкільний заклад входить в мережу закладів району (області) з формуванням навичок здорового способу життя.

На сьогоднішній день в закладі працює "школа" по сприянню здорового способу життя. Уже з перших днів перед колективом постало завдання виховати здорову людину як фізично так і психологічно. Система роботи з фізичного виховання та оздоровлення, що існує, створена в результаті багаторічної практики, на основі спостережень, пошуків педагогів, батьків. Фізкультурно-оздоровча робота в садочку - це не тільки вихованя швидкості, сили, міцності, а й спілкування, пізнання навколишнього світу.