Фотогалерея 2022-2023 н. р.

Пропонуємо Вашій увазі триразове меню нашого закладу ЗДО № 5 "Гармонія". Щоб наші дітки смачно їли, кухарі завжди стараються приготувати смачну та корисну їжу, на основі меню та згідно Постанови № 305 від 24.03.2021 року "Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку", ми конкретизували багато важливих питань, а саме: щоб харчування було різноманітним та корисним. Доповнили у меню нові крупи, сезонні овочі, м'ясо та рибу. Зменшили сіль та цукор. Завдяки різноманітному та повноцінному харчуванню діти отримують необхідні для росту поживні речовини та мінерали. А це запорука здоров'я. Здорова дитина - щаслива родина.